Regulamin

 1. Zamówienia

  1. Zamówienie składa się za pośrednictwem strony internetowe Bizutomania.pl przez całą dobę.

  2. Z prawnego punktu widzenia złożenie przez użytkownika zamówienia oznacza, że składa on Bizutomania.pl wiążącą ofertę. Przyjęcie tej oferty (a więc zawarcie umowy) następuje poprzez przesłanie zamówionego towaru.

  3. Zamówienia realizowane są w dni robocze (od poniedziałku do piątku).

   1. Zamówienia z błędnie wypełnionym formularzem danych adresowych mogą zostać odrzucone.

  4. Zmiany w zamówieniu można dokonać do momentu wysłania zamówienia lub zaksięgowania wpłaty

  5. Zamówienie możne zostać anulowane przez Klienta do momentu dokonania płatności

   1. W przypadku zamówień budzących wątpliwości (np. nieprawidłowe dane adresowe) Sklep zastrzega sobie prawo telefonicznego lub mailowego skontaktowania się z Klientem w celu weryfikacji złożonego zamówienia.

   2. W przypadku braku płatności za zamówienie w ciągu dwóch tygodni od momentu złożenia go, zostaje ono odrzucone.

 2. Ceny towarów

  1. Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto (zawierającymi podatek VAT) i wyrażonymi w polskich złotych, nie uwzględniającymi jednak rabatów i promocji, o ile nie jest to wyraźnie zaznaczone.

  2. Ceny towarów podane w zamówieniu są ostatecznymi cenami w momencie składania zamówienia.

  3. Ceny towarów nie zawierają kosztów przesyłki.

   1. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów lub ustalenia i odwoływania specjalnych promocji okresowych.

   2. Jeśli nie jest wyraźnie zaznaczone inaczej, promocje i rabaty w sklepie internetowym nie podlegają łączeniu. W wypadku sytuacji, gdzie w wyniku błędu systemu komputerowego takie łączenie nastąpiło, błędne zamówienie może zostać odrzucone przez Sklep.

 3. Reklamacje i zwrot towaru

  1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty otrzymania zamówienia z zastrzeżeniem, że zwrócony towar musi być oryginalnie zapakowany oraz nie może posiadać śladów użytkowania. Koszty przesyłki w tym przypadku ponosi kupujący.

  2. W przypadku towarów zawierających wady fizyczne, gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia z zachowaniem terminów określonych ustawą z dnia 27 lipca 2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.

 4. Postanowienia końcowe

  1. Klient dokonując zamówienia w Sklepie wyraża zgodę na przekazanie danych niezbędnych do realizacji zamówienia do Robert Adrianowski - neomagicl z siedzibą w Warszawie

  2. Klient dokonując zamówienia w Sklepie Biżutomania.pl wyraża zgodę na przekazanie danych osobowych przez Bizutomania.pl.z siedzibą w Warszawie na rzecz Robert Adrianowski - neomagic z siedzibą w Warszawie na potrzeby przetwarzania danych osobowych oraz w zakresie niezbędnym do realizacji złożonego zamówienia przez kupującego.

  3. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 27,10,2014

Zobacz także

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najnowsze informacje odnośnie naszych produktów, podaj nam swojego maila, a będziemy Cie informować o nowościach i promocjach.

O Bizutomania.pl

Oferujemy najlepszą jakość naszych produktów. Znajdź swoje bransoletki, łańcuszki, kolczyki, naszyjniki oraz całe zestawy. Tylko na Bizutomania.pl najlepsza jakość wykonania w minimalnej rynkowej cenie.

Cieszymy się, że trafili Państwo do naszego sklepu internetowego zajmującego się głównie sprzedażą bransoletek. Sklep Bizutomania.pl powstał z pasji myśląc o ludziach, którzy poszukują eleganckiej biżuterii. Biżuteria odzwierciedla to jaka jesteś naprawdę. Cały asortyment wykonany jest ręcznie. Wystepuje możliwość łączenia bransoletek lub zakupu każdej z osobna.
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie pod mail'em kontakt@bizutomania.pl
Istnieje możliwość wykonania biżuterii na specjalne Twoje zamowienie które można zgłośić i opisać drogą mail'ową.
Wierzymy w to, że zadowolenie z noszenia naszej biżuterii wprawi Cię w bajkowy nastrój.
 
 
Zapraszamy!