Bursztyn

 

Jest skamieniala zywica drzew iglastych. Czesto wewnatrz cos jest zatopione (szczatki rosliny, skamienialosci etc.). przy pocieraniu welniana szmatka staje sie elektrycznie ujemny ( i przyciaga papier).

Posiada miodowo -zólta barwe az do czerwonej i brunatnej.
Jest to kamien o wysoce leczniczych wlasciwosciach. Najlepiej dziala nieoszlifowany - w stanie surowym.
Pomaga nam w momentach, gdy nasz rozwój w pewnych aspektach jest zahamowany. Dotyczy to zarówno fizycznych dolegliwosci, jak i psychicznych problemów z samorealizacja.
Ze wzgledu na swoja barwe bursztyn silnie oddzialuje na czakre splotu slonecznego: rozwija w nas ufnosc, pozbawia leków, aktywizuje nasza wewnetrzna energie.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najnowsze informacje odnośnie naszych produktów, podaj nam swojego maila, a będziemy Cie informować o nowościach i promocjach.

O Bizutomania.pl

Oferujemy najlepszą jakość naszych produktów. Znajdź swoje bransoletki, łańcuszki, kolczyki, naszyjniki oraz całe zestawy. Tylko na Bizutomania.pl najlepsza jakość wykonania w minimalnej rynkowej cenie.

Cieszymy się, że trafili Państwo do naszego sklepu internetowego zajmującego się głównie sprzedażą bransoletek. Sklep Bizutomania.pl powstał z pasji myśląc o ludziach, którzy poszukują eleganckiej biżuterii. Biżuteria odzwierciedla to jaka jesteś naprawdę. Cały asortyment wykonany jest ręcznie. Wystepuje możliwość łączenia bransoletek lub zakupu każdej z osobna.
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie pod mail'em kontakt@bizutomania.pl
Istnieje możliwość wykonania biżuterii na specjalne Twoje zamowienie które można zgłośić i opisać drogą mail'ową.
Wierzymy w to, że zadowolenie z noszenia naszej biżuterii wprawi Cię w bajkowy nastrój.
 
 
Zapraszamy!