Agaty

 

Nazwa: od starożytnego określenia pewnej rzeki na Sycylii, "Achates", znanej z występowania w niej tego minerału.

Dwutlenek krzemu, z grupy kwarcu, odmiana chalcedonu.Jeden z najladniejszych i najciekawszych kamieni. Glówna jego ozdoba sa przepiekne, naprzemianlegle warstewki, odmiennie zabarwione; kolorowe wstegi o grubosci kilku, z reguly, milimetrów, bywa, ze wszystkich barw teczy, daja niepowtarzalny rysunek; nieprzezroczysty. Znany oraz podziwiany od czasów starozytnych. Wyjatkowo oryginalny mineral.

Choroby oczu, sluchu, niepokoje, klopoty z oddychaniem, dobry kamien dla rodzin aby zyly w zgodzie. Poprawia dar wymowy adwokatom, politykom. Amulet chroniacy zdrowie i zycie. Brazowy na choroby kobiece, bialawy na choroby oczu, zielonkawy niepokoje i klopoty z oddychaniem.

Astrologicznie pomocny dla:
Byka, Blizniat, Panny, Skorpiona.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najnowsze informacje odnośnie naszych produktów, podaj nam swojego maila, a będziemy Cie informować o nowościach i promocjach.

O Bizutomania.pl

Oferujemy najlepszą jakość naszych produktów. Znajdź swoje bransoletki, łańcuszki, kolczyki, naszyjniki oraz całe zestawy. Tylko na Bizutomania.pl najlepsza jakość wykonania w minimalnej rynkowej cenie.

Cieszymy się, że trafili Państwo do naszego sklepu internetowego zajmującego się głównie sprzedażą bransoletek. Sklep Bizutomania.pl powstał z pasji myśląc o ludziach, którzy poszukują eleganckiej biżuterii. Biżuteria odzwierciedla to jaka jesteś naprawdę. Cały asortyment wykonany jest ręcznie. Wystepuje możliwość łączenia bransoletek lub zakupu każdej z osobna.
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie pod mail'em kontakt@bizutomania.pl
Istnieje możliwość wykonania biżuterii na specjalne Twoje zamowienie które można zgłośić i opisać drogą mail'ową.
Wierzymy w to, że zadowolenie z noszenia naszej biżuterii wprawi Cię w bajkowy nastrój.
 
 
Zapraszamy!